SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
SiTimeSiTime
SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS
Ngā Rauemi: SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X
Tau Wae SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4718 pcs Pepa Raraunga SIT3921AI-2CF-33NZ125.000000X.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo DCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT3921
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Ētahi Ingoa 1473-31046-1 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 125MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 125MHz DCXO LVDS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) - Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±1600ppm