SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC DCXO 26.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T
Tau Wae SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC DCXO 26.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 11835 pcs Pepa Raraunga SIT3907AI-DF-18NH-26.000000T.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo DCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT3907
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa SIT3907AI-DF-18NH-26.00000T
SIT3907AI-DF-18NH-26.00000T-ND
Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 26MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 26MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 34mA