SIT3907AC-CF-33NM-4.000000T
SiTimeSiTime
SIT3907AC-CF-33NM-4.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3907AC-CF-33NM-4.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC DCXO 4.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT3907AC-CF-33NM-4.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3907AC-CF-33NM-4.000000T
Tau Wae SIT3907AC-CF-33NM-4.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC DCXO 4.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 12628 pcs Pepa Raraunga SIT3907AC-CF-33NM-4.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo DCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT3907
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4MHz DCXO LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 34mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -