SIT3822AI-2D2-33EE500.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3822AI-2D2-33EE500.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3822AI-2D2-33EE500.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS SMD
Ngā Rauemi: SIT3822AI-2D2-33EE500.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3822AI-2D2-33EE500.000000Y
Tau Wae SIT3822AI-2D2-33EE500.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC VCXO 500.0000MHZ LVDS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 3104 pcs Pepa Raraunga SIT3822AI-2D2-33EE500.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT3822
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 500MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 500MHz VCXO LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS
Ko te Tae Pounamu Katoa (APR) ±70ppm