SIT3822AI-1C-25EB
SiTimeSiTime
SIT3822AI-1C-25EB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3822AI-1C-25EB
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT3822AI-1C-25EB.pdf2.SIT3822AI-1C-25EB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3822AI-1C-25EB
Tau Wae SIT3822AI-1C-25EB Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVPECL 2.5V EN/DS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8255 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3822AI-1C-25EB.pdf2.SIT3822AI-1C-25EB.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 69mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 220MHz ~ 625MHz