SIT3822AI-1B-25NM
SiTimeSiTime
SIT3822AI-1B-25NM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3822AI-1B-25NM
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT3822AI-1B-25NM.pdf2.SIT3822AI-1B-25NM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3822AI-1B-25NM
Tau Wae SIT3822AI-1B-25NM Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVPECL 2.5V 10PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4673 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3822AI-1B-25NM.pdf2.SIT3822AI-1B-25NM.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO LVPECL 220MHz ~ 625MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 69mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 220MHz ~ 625MHz