SIT3822AC-2C2-25EB432.000000Y
SiTimeSiTime
SIT3822AC-2C2-25EB432.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3822AC-2C2-25EB432.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 2.5V 432MHZ OE
Ngā Rauemi: SIT3822AC-2C2-25EB432.000000Y.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3822AC-2C2-25EB432.000000Y
Tau Wae SIT3822AC-2C2-25EB432.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 2.5V 432MHZ OE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5162 pcs Pepa Raraunga SIT3822AC-2C2-25EB432.000000Y.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT3822
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 432MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 432MHz VCXO LVDS Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS