SIT3821AI-2C-25EX
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2C-25EX Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3821AI-2C-25EX
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS
Ngā Rauemi: 1.SIT3821AI-2C-25EX.pdf2.SIT3821AI-2C-25EX.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3821AI-2C-25EX
Tau Wae SIT3821AI-2C-25EX Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM EN/DS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8657 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3821AI-2C-25EX.pdf2.SIT3821AI-2C-25EX.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 35mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 220MHz