SIT3821AI-2B-25NE
SiTimeSiTime
SIT3821AI-2B-25NE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3821AI-2B-25NE
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT3821AI-2B-25NE.pdf2.SIT3821AI-2B-25NE.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3821AI-2B-25NE
Tau Wae SIT3821AI-2B-25NE Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVDS 2.5V 10PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6100 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3821AI-2B-25NE.pdf2.SIT3821AI-2B-25NE.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVDS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO LVDS 1MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 55mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 1MHz ~ 220MHz