SIT3821AI-1D-33NE
SiTIMESiTIME
SIT3821AI-1D-33NE Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3821AI-1D-33NE
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT3821AI-1D-33NE.pdf2.SIT3821AI-1D-33NE.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3821AI-1D-33NE
Tau Wae SIT3821AI-1D-33NE Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 9028 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3821AI-1D-33NE.pdf2.SIT3821AI-1D-33NE.pdf
Momo MEMS VCXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Ahua Tae 3.3V
Raupapa SiT3821 RoHS Tūnga Bulk
Ratonga - Ko te poari 6-SMD, No Lead
Whakaputa - Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT3821AI-1D-33NE Teitei 0.039" (1.00mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga (Utu) 1MHz ~ 220MHz
Tautanga - Whakaputa 1 - Tautanga - Poari -
Whakaahua nui 1MHz ~ 220MHz LVPECL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 69mA Whakaahuatanga OSC PROG LVPECL 3.3V 10PPM SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) LVPECL Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 69mA