SIT3809AI-G-33EM
SiTIMESiTIME
SIT3809AI-G-33EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3809AI-G-33EM
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM
Ngā Rauemi: 1.SIT3809AI-G-33EM.pdf2.SIT3809AI-G-33EM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3809AI-G-33EM
Tau Wae SIT3809AI-G-33EM Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5805 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3809AI-G-33EM.pdf2.SIT3809AI-G-33EM.pdf
Momo MEMS VCXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Ahua Tae 3.3V
Raupapa SiT3809 RoHS Tūnga Bulk
Ratonga - Ko te poari 4-SMD, No Lead
Whakaputa Enable/Disable Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT3809AI-G-33EM Teitei 0.031" (0.79mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga (Utu) 80MHz ~ 220MHz
Tautanga - Whakaputa 1 70µA Tautanga - Poari -
Whakaahua nui 80MHz ~ 220MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 36mA Enable/Disable Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 10PPM
Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS, LVTTL Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 36mA