SIT3809AI-D-28SZ
SiTimeSiTime
SIT3809AI-D-28SZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3809AI-D-28SZ
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY
Ngā Rauemi: 1.SIT3809AI-D-28SZ.pdf2.SIT3809AI-D-28SZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3809AI-D-28SZ
Tau Wae SIT3809AI-D-28SZ Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.8V 10PPM STBY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 7519 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3809AI-D-28SZ.pdf2.SIT3809AI-D-28SZ.pdf
Tuhinga o mua 2.8V Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.039" (1.00mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.8V Standby 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 36mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 70µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 80MHz ~ 220MHz