SIT3809AI-D-25NB
SiTimeSiTime
SIT3809AI-D-25NB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3809AI-D-25NB
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.5V 10PPM SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT3809AI-D-25NB.pdf2.SIT3809AI-D-25NB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3809AI-D-25NB
Tau Wae SIT3809AI-D-25NB Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.5V 10PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 6881 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3809AI-D-25NB.pdf2.SIT3809AI-D-25NB.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.039" (1.00mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 2.5V 6-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 36mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 80MHz ~ 220MHz