SIT3809AI-2-18SZ
SiTimeSiTime
SIT3809AI-2-18SZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3809AI-2-18SZ
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM STBY
Ngā Rauemi: 1.SIT3809AI-2-18SZ.pdf2.SIT3809AI-2-18SZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3809AI-2-18SZ
Tau Wae SIT3809AI-2-18SZ Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 1.8V 10PPM STBY Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8624 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3809AI-2-18SZ.pdf2.SIT3809AI-2-18SZ.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo VCXO
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Raupapa SiT3809 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Bulk
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Standby
Te Tautanga Mahinga (Utu) - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Whakaahuatanga Taipitopito VCXO LVCMOS, LVTTL 80MHz ~ 220MHz Programmable Oscillator 1.8V Standby 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 10µA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 80MHz ~ 220MHz