SIT3809AC-DF-33NH-96.000000T
SiTimeSiTime
SIT3809AC-DF-33NH-96.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3809AC-DF-33NH-96.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT3809AC-DF-33NH-96.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3809AC-DF-33NH-96.000000T
Tau Wae SIT3809AC-DF-33NH-96.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 8920 pcs Pepa Raraunga SIT3809AC-DF-33NH-96.000000T.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Raupapa SiT3809
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.039" (1.00mm)
Mahinga - Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 96MHz Whakaahuatanga Taipitopito 96MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 36mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) -