SIT3808AI-CF-33EM-50.000000T
SiTimeSiTime
SIT3808AI-CF-33EM-50.000000T Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3808AI-CF-33EM-50.000000T
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS
Ngā Rauemi: 1.SIT3808AI-CF-33EM-50.000000T.pdf2.SIT3808AI-CF-33EM-50.000000T.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3808AI-CF-33EM-50.000000T
Tau Wae SIT3808AI-CF-33EM-50.000000T Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS VCXO 50.0000MHZ LVCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT3808
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±10ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 70µA