SIT3808AI-2F-33NB-80.000000X
SiTimeSiTime
SIT3808AI-2F-33NB-80.000000X Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3808AI-2F-33NB-80.000000X
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS VCXO 80.0000MHZ LVCMOS
Ngā Rauemi: 1.SIT3808AI-2F-33NB-80.000000X.pdf2.SIT3808AI-2F-33NB-80.000000X.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3808AI-2F-33NB-80.000000X
Tau Wae SIT3808AI-2F-33NB-80.000000X Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS VCXO 80.0000MHZ LVCMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo VCXO
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT3808
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa 1473-30256-2 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga ±10ppm Rautanga 80MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 80MHz VCXO LVCMOS Oscillator 3.3V 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 33mA