SIT3808AC-2-28SB
SiTIMESiTIME
SIT3808AC-2-28SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3808AC-2-28SB
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 10PPM
Ngā Rauemi: 1.SIT3808AC-2-28SB.pdf2.SIT3808AC-2-28SB.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3808AC-2-28SB
Tau Wae SIT3808AC-2-28SB Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 10PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 33920 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3808AC-2-28SB.pdf2.SIT3808AC-2-28SB.pdf
Momo MEMS VCXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Ahua Tae 2.8V
Raupapa SiT3808 RoHS Tūnga Bulk
Ratonga - Ko te poari 4-SMD, No Lead
Whakaputa Standby Tae Mahi -20°C ~ 70°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT3808AC-2-28SB Teitei 0.031" (0.79mm)
Te Manawanui Toa ±10ppm Te Tautanga Mahinga (Utu) 1MHz ~ 80MHz
Tautanga - Whakaputa 1 70µA Tautanga - Poari -
Whakaahua nui 1MHz ~ 80MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 2.8V 33mA Standby Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 2.8V STBY 10PPM
Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS, LVTTL Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 33mA