SIT3807AI-G-18NG
SiTIMESiTIME
SIT3807AI-G-18NG Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3807AI-G-18NG
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 1.8V 25PPM SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT3807AI-G-18NG.pdf2.SIT3807AI-G-18NG.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3807AI-G-18NG
Tau Wae SIT3807AI-G-18NG Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 1.8V 25PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 29427 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3807AI-G-18NG.pdf2.SIT3807AI-G-18NG.pdf
Momo MEMS VCXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.106" L x 0.094" W (2.70mm x 2.40mm) Ahua Tae 1.8V
Raupapa SiT3807 RoHS Tūnga Bulk
Ratonga - Ko te poari 4-SMD, No Lead
Whakaputa - Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT3807AI-G-18NG Teitei 0.031" (0.79mm)
Te Manawanui Toa ±25ppm Te Tautanga Mahinga (Utu) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Tautanga - Whakaputa 1 - Tautanga - Poari -
Whakaahua nui 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 1.8V 31mA Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 1.8V 25PPM SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS, LVTTL Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 31mA