SIT3807AI-D-33NM
SiTIMESiTIME
SIT3807AI-D-33NM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3807AI-D-33NM
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 3.3V 25PPM SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT3807AI-D-33NM.pdf2.SIT3807AI-D-33NM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3807AI-D-33NM
Tau Wae SIT3807AI-D-33NM Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V 25PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4246 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3807AI-D-33NM.pdf2.SIT3807AI-D-33NM.pdf
Momo MEMS VCXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Ahua Tae 3.3V
Raupapa SiT3807 RoHS Tūnga Bulk
Ratonga - Ko te poari 6-SMD, No Lead
Whakaputa - Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT3807AI-D-33NM Teitei 0.039" (1.00mm)
Te Manawanui Toa ±25ppm Te Tautanga Mahinga (Utu) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Tautanga - Whakaputa 1 - Tautanga - Poari -
Whakaahua nui 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V 25PPM SMD
Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS, LVTTL Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 33mA