SIT3807AI-C-33EM
SiTIMESiTIME
SIT3807AI-C-33EM Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT3807AI-C-33EM
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM
Ngā Rauemi: 1.SIT3807AI-C-33EM.pdf2.SIT3807AI-C-33EM.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT3807AI-C-33EM
Tau Wae SIT3807AI-C-33EM Kaihanga SiTIME
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4591 pcs Pepa Raraunga 1.SIT3807AI-C-33EM.pdf2.SIT3807AI-C-33EM.pdf
Momo MEMS VCXO Whakawhanuihia te Peewhana Waiata -
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Ahua Tae 3.3V
Raupapa SiT3807 RoHS Tūnga Bulk
Ratonga - Ko te poari 6-SMD, No Lead
Whakaputa Enable/Disable Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Waehanga Kaihanga SIT3807AI-C-33EM Teitei 0.031" (0.79mm)
Te Manawanui Toa ±25ppm Te Tautanga Mahinga (Utu) 1.544MHz ~ 49.152MHz
Tautanga - Whakaputa 1 70µA Tautanga - Poari -
Whakaahua nui 1.544MHz ~ 49.152MHz LVCMOS, LVTTL MEMS VCXO Programmable Oscillator Surface Mount 3.3V 33mA Enable/Disable Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS 25PPM
Tae - Whakaaetanga (Max) LVCMOS, LVTTL Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 33mA