SIT2025BETS1-18N
SiTimeSiTime
SIT2025BETS1-18N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT2025BETS1-18N
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD
Ngā Rauemi: SIT2025BETS1-18N.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT2025BETS1-18N
Tau Wae SIT2025BETS1-18N Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 1.8V 20PPM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 15396 pcs Pepa Raraunga SIT2025BETS1-18N.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.114" L x 0.063" W (2.90mm x 1.60mm)
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.057" (1.45mm) Mahinga -
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 115.2MHz ~ 137MHz Programmable Oscillator 1.8V SC-74A, SOT-753 Tae - Whakaaetanga (Max) 6mA
Kaitautoko Ake MEMS Waahi Tae Whakaaetanga 115.2MHz ~ 137MHz