SIT2024AAFS3-33E-8.000000E
SiTimeSiTime
SIT2024AAFS3-33E-8.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT2024AAFS3-33E-8.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT2024AAFS3-33E-8.000000E.pdf2.SIT2024AAFS3-33E-8.000000E.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT2024AAFS3-33E-8.000000E
Tau Wae SIT2024AAFS3-33E-8.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.114" L x 0.064" W (2.90mm x 1.63mm) Raupapa SiT2024
Ratonga AEC-Q100 Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case SC-74A, SOT-753 Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.057" (1.45mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 8MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 8MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Enable/Disable SC-74A, SOT-753 Tae - Whakaaetanga (Max) 4.8mA