SIT1618BE-13-18E-48.000000E
SiTimeSiTime
SIT1618BE-13-18E-48.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1618BE-13-18E-48.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT1618BE-13-18E-48.000000E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1618BE-13-18E-48.000000E
Tau Wae SIT1618BE-13-18E-48.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98949 pcs Pepa Raraunga SIT1618BE-13-18E-48.000000E.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT1618
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±50ppm
Rautanga 48MHz Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3mA