SIT1618BE-11-18E-48.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618BE-11-18E-48.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1618BE-11-18E-48.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT1618BE-11-18E-48.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1618BE-11-18E-48.000000D
Tau Wae SIT1618BE-11-18E-48.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 67449 pcs Pepa Raraunga SIT1618BE-11-18E-48.000000D.pdf
Tuhinga o mua 1.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT1618
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa SIT1618BE-11-18E-48.0000000D
SIT1618BE-11-18E-48.0000000D-ND
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±20ppm Rautanga 48MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 48MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 1.8V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3mA Kaitautoko Ake MEMS