SIT1618BA-72-33S-25.000000
SiTimeSiTime
SIT1618BA-72-33S-25.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1618BA-72-33S-25.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT1618BA-72-33S-25.000000.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
102 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1618BA-72-33S-25.000000
Tau Wae SIT1618BA-72-33S-25.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 49725 pcs Pepa Raraunga SIT1618BA-72-33S-25.000000.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT1618
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Ētahi Ingoa Q9351825A Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 25MHz Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.7mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 8.5µA
Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT1618BA-72-33E-8.000000E
SIT1618BA-72-33E-8.000000E
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 8.0000MHZ LVCMOS LVTTL
I roto i te taonga: 88870 pcs
Tikiake: SIT1618BA-72-33E-8.000000E.pdf
RFQ
SIT1618BA-72-33S-25.000000G
SIT1618BA-72-33S-25.000000G
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC MEMS 25.0000MHZ LVCMOS LVTTL
I roto i te taonga: 52391 pcs
Tikiake: SIT1618BA-72-33S-25.000000G.pdf
RFQ
SIT1618BA-72-33E-8.000000D
SIT1618BA-72-33E-8.000000D
Tikiake: SIT1618BA-72-33E-8.000000D.pdf
Whakaahuatanga: OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Tikiake: SIT1618BA-72-33E-24.000000D.pdf
SIT1618BA-72-33S-25.000000E
SIT1618BA-72-33S-25.000000E
Tikiake: SIT1618BA-72-33S-25.000000E.pdf
Whakaahuatanga: OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Whakaahuatanga: OSC MEMS 40.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Tikiake: SIT1618BA-72-33E-40.000000E.pdf
SIT1618BA-72-33S-25.000000D
SIT1618BA-72-33S-25.000000D