SIT1618AAA72-33S-16.000000D
SiTimeSiTime
SIT1618AAA72-33S-16.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1618AAA72-33S-16.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL
Ngā Rauemi: SIT1618AAA72-33S-16.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1618AAA72-33S-16.000000D
Tau Wae SIT1618AAA72-33S-16.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 16.0000MHZ LVCMOS LVTTL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 83118 pcs Pepa Raraunga SIT1618AAA72-33S-16.000000D.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT1618
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS, LVTTL
Ētahi Ingoa SIT1618AAA72-33S-16.0000D
SIT1618AAA72-33S-16.0000D-ND
Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 16MHz Whakaahuatanga Taipitopito 16MHz XO (Standard) LVCMOS, LVTTL Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.7mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 8.5µA