SIT1602BCF22-25E-50.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BCF22-25E-50.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602BCF22-25E-50.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD
Ngā Rauemi: SIT1602BCF22-25E-50.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602BCF22-25E-50.000000D
Tau Wae SIT1602BCF22-25E-50.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 50.0000MHZ LVCMOS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 98327 pcs Pepa Raraunga SIT1602BCF22-25E-50.000000D.pdf
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa SiT1602B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Enable/Disable Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 50MHz Whakaahuatanga Taipitopito 50MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.2mA