SIT1602BCE1-33E
SiTimeSiTime
SIT1602BCE1-33E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602BCE1-33E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD
Ngā Rauemi: 1.SIT1602BCE1-33E.pdf2.SIT1602BCE1-33E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602BCE1-33E
Tau Wae SIT1602BCE1-33E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC PROG LVCMOS 3.3V EN/DS SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 105435 pcs Pepa Raraunga 1.SIT1602BCE1-33E.pdf2.SIT1602BCE1-33E.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Whakawhanuihia te Peewhana Waiata - Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Raupapa SiT1602 Ratonga -
Momo Taumahi Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) Packaging Tube
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Teitei 0.031" (0.79mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga (Utu) ±20ppm Te Tautanga Mahinga -
Whakaahuatanga Taipitopito XO (Standard) LVCMOS 3.57MHz ~ 77.76MHz Programmable Oscillator 3.3V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.2mA Kaitautoko Ake MEMS
Waahi Tae Whakaaetanga 3.57MHz ~ 77.76MHz