SIT1602BC-72-30S-4.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602BC-72-30S-4.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602BC-72-30S-4.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 4
Ngā Rauemi: SIT1602BC-72-30S-4.000000G.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602BC-72-30S-4.000000G
Tau Wae SIT1602BC-72-30S-4.000000G Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -20 TO 70C, 2016, 25PPM, 3.0V, 4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 72622 pcs Pepa Raraunga SIT1602BC-72-30S-4.000000G.pdf
Tuhinga o mua 3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT1602B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±25ppm
Rautanga 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3µA