SIT1602BC-11-28S-4.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602BC-11-28S-4.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602BC-11-28S-4.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 4
Ngā Rauemi: SIT1602BC-11-28S-4.000000D.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602BC-11-28S-4.000000D
Tau Wae SIT1602BC-11-28S-4.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga -20 TO 70C, 2520, 20PPM, 2.8V, 4 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 86505 pcs Pepa Raraunga SIT1602BC-11-28S-4.000000D.pdf
Tuhinga o mua 2.8V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa SiT1602B
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -20°C ~ 70°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)
Mahinga Standby (Power Down) Te Tautanga Mahinga ±20ppm
Rautanga 4MHz Whakaahuatanga Taipitopito 4MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.8V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead
Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.3µA