SIT1602AIA23-33E-50.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AIA23-33E-50.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AIA23-33E-50.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 50MHZ OE
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AIA23-33E-50.000000D
Tau Wae SIT1602AIA23-33E-50.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 50MHZ OE Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa SIT1602AIA23-33E-50.00000D
SIT1602AIA23-33E-50.00000D-ND
Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator 4-SMD, No Lead