SIT1602AI-73-18S-25.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602AI-73-18S-25.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-73-18S-25.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 1.8V 25MHZ
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-73-18S-25.000000G
Tau Wae SIT1602AI-73-18S-25.000000G Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 1.8V 25MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)