SIT1602AI-72-33E-25.000000G
SiTimeSiTime
SIT1602AI-72-33E-25.000000G Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-72-33E-25.000000G
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 25MHZ
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-72-33E-25.000000G
Tau Wae SIT1602AI-72-33E-25.000000G Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 25MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa 1473-30950-2
SIT1602AI-72-33E-25.000000G-ND
Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator 4-SMD, No Lead