SIT1602AI-72-25S-24.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AI-72-25S-24.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-72-25S-24.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 2.5V 24MHZ ST
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-72-25S-24.000000E
Tau Wae SIT1602AI-72-25S-24.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 2.5V 24MHZ ST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa SiT1602
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±25ppm Rautanga 24MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 24MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 2.5V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA