SIT1602AI-33-33S-25.000000Y
SiTimeSiTime
SIT1602AI-33-33S-25.000000Y Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-33-33S-25.000000Y
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 25MHZ ST
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-33-33S-25.000000Y
Tau Wae SIT1602AI-33-33S-25.000000Y Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 25MHZ ST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 3.3V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT1602
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa LVCMOS
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Standby (Power Down)
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 25MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 25MHz XO (Standard) LVCMOS Oscillator 3.3V Standby (Power Down) 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.5mA