SIT1602AI-33-25E-66.000000
SiTimeSiTime
SIT1602AI-33-25E-66.000000 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-33-25E-66.000000
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC MEMS 66.0000MHZ H/LV-CMOS
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-33-25E-66.000000
Tau Wae SIT1602AI-33-25E-66.000000 Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC MEMS 66.0000MHZ H/LV-CMOS Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Tuhinga o mua 2.5V Momo XO (Standard)
Rahi / Rahi 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) Raupapa SiT1602
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Whakaputa HCMOS, LVCMOS
Ētahi Ingoa Q8871415 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 8 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Mahinga Enable/Disable
Te Tautanga Mahinga ±50ppm Rautanga 66MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 66MHz XO (Standard) HCMOS, LVCMOS Oscillator 2.5V Enable/Disable 4-SMD, No Lead Tae - Whakaaetanga (Max) 4.2mA
Tae - Whakaaetanga (Muku) (Max) 4.2mA Kaitautoko Ake MEMS
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
SIT1602AI-33-18S-50.000000T
SIT1602AI-33-18S-50.000000T
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC XO 1.8V 50MHZ ST
I roto i te taonga: 102800 pcs
Tikiake: SIT1602AI-33-18S-50.000000T.pdf
RFQ
SIT1602AI-33-25E-66.000000T
SIT1602AI-33-25E-66.000000T
Kaihanga: SiTime
Whakaahuatanga: OSC XO 2.5V 66MHZ OE