SIT1602AI-22-25S-12.000000E
SiTimeSiTime
SIT1602AI-22-25S-12.000000E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-22-25S-12.000000E
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 2.5V 12MHZ ST
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-22-25S-12.000000E
Tau Wae SIT1602AI-22-25S-12.000000E Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 2.5V 12MHZ ST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Ētahi Ingoa SIT1602AI-22-25S-12.00000E
SIT1602AI-22-25S-12.00000E-ND
Momo Tae Surface Mount
Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm) Whakaahuatanga Taipitopito Oscillator 4-SMD, No Lead