SIT1602AI-12-25S-25.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AI-12-25S-25.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-12-25S-25.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 2.5V 25MHZ ST
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-12-25S-25.000000D
Tau Wae SIT1602AI-12-25S-25.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 2.5V 25MHZ ST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa *