SIT1602AI-11-30S-54.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AI-11-30S-54.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AI-11-30S-54.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.0V 54MHZ
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AI-11-30S-54.000000D
Tau Wae SIT1602AI-11-30S-54.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.0V 54MHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)