SIT1602AC-23-33S-72.000000D
SiTimeSiTime
SIT1602AC-23-33S-72.000000D Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SIT1602AC-23-33S-72.000000D
Kaihanga / Waitohu: SiTime
Whakaahuatanga hua OSC XO 3.3V 72MHZ ST
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SIT1602AC-23-33S-72.000000D
Tau Wae SIT1602AC-23-33S-72.000000D Kaihanga SiTime
Whakaahuatanga OSC XO 3.3V 72MHZ ST Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) Raupapa *
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 4-SMD, No Lead
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.032" (0.80mm)