PQ1R18J0000H
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PQ1R18J0000H
Kaihanga / Waitohu: Sharp Microelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6
Ngā Rauemi: PQ1R18J0000H.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PQ1R18J0000H
Tau Wae PQ1R18J0000H Kaihanga Sharp Microelectronics
Whakaahuatanga IC REG LIN 1.8V 150MA SOT23L-6 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 239533 pcs Pepa Raraunga PQ1R18J0000H.pdf
Rae Tae (Max) 0.4V @ 150mA Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.8V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 16V
Pūrere Pūrere Whakarato SOT-23L-6 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case SOT-23-6 PSRR 55dB (400Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 425-2312-1 Tae Mahi -30°C ~ 80°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.8V 150mA SOT-23L-6
I teie nei - Quiescent (Iq) 350µA Nama - Whakaputa 150mA
Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PQ1R23
PQ1R23
Kaihanga: Sharp Microelectronics
Whakaahuatanga: IC REG LIN 2.3V 150MA SOT23L-6