PQ015EZ5MZZH
Sharp MicroelectronicsSharp Microelectronics
Sharp Microelectronics
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PQ015EZ5MZZH
Kaihanga / Waitohu: Sharp Microelectronics
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 500MA SC63
Ngā Rauemi: PQ015EZ5MZZH.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PQ015EZ5MZZH
Tau Wae PQ015EZ5MZZH Kaihanga Sharp Microelectronics
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 500MA SC63 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5799 pcs Pepa Raraunga PQ015EZ5MZZH.pdf
Rae Tae (Max) - Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 10V
Pūrere Pūrere Whakarato SC-63 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tube
Paa / Case TO-252-6, DPak (5 Leads + Tab) PSRR 60dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Ētahi Ingoa 425-2225-5 Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Tuhinga o mua 1 Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 500mA SC-63 I teie nei - Quiescent (Iq) 2mA
Nama - Whakaputa 500mA Ngā Āhuatanga Mana Enable
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
PQ015EZ5MZZ
PQ015EZ5MZZ
Kaihanga: Sharp Microelectronics
Whakaahuatanga: IC REG LINEAR 1.5V 500MA SC63