SMBJ40CATR
Sensitron Semiconductor / SMC Diode SolutionsSensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
SMBJ40CATR Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SMBJ40CATR
Kaihanga / Waitohu: Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 40V 64.5V SMB
Ngā Rauemi: SMBJ40CATR.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SMBJ40CATR
Tau Wae SMBJ40CATR Kaihanga Sensitron Semiconductor / SMC Diode Solutions
Whakaahuatanga TVS DIODE 40V 64.5V SMB Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1043375 pcs Pepa Raraunga SMBJ40CATR.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 40V Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 64.5V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 44.4V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SMB (DO-214AA) Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 600W
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case DO-214AA, SMB
Ētahi Ingoa 1655-1964-2
SMBJ40CATRSMC
SMBJ40CATRSMC-ND
Tae Mahi -55°C ~ 150°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 9.3A Capacitance @ Frequency -
Mahinga Korero 1 Nga tono General Purpose
Ngā Hua e hāngai ana
SMBJ40CA-TR
SMBJ40CA-TR
Kaihanga: STMicroelectronics
Whakaahuatanga: TVS DIODE 40V 84V SMB