SM1231E433A
SemtechSemtech
SM1231E433A Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SM1231E433A
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua RF TXRX MODULE ISM<1GHZ
Ngā Rauemi: 1.SM1231E433A.pdf2.SM1231E433A.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SM1231E433A
Tau Wae SM1231E433A Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga RF TXRX MODULE ISM<1GHZ Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1162 pcs Pepa Raraunga 1.SM1231E433A.pdf2.SM1231E433A.pdf
Tuhinga o mua 1.8 V ~ 3.6 V Whakamahia IC / Wahanga SX1231
Raupapa - Ngā Waehere Serial SPI
Whakaaroaro -120dBm RF Family / Paerewa General ISM < 1GHz
Tuhinga - Mana - Whakaputa 17dBm
Packaging Bulk Paa / Case Module
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Whakatika FSK, GFSK, GMSK, MSK, OOK
Rahi Mahara - Te Tae Kaituku Taeke 12 Weeks
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Rautanga 433MHz
Raraunga Raraunga 300kbps Anei - Whakawhiti 16mA ~ 95mA
I teie nei - Te fariiraa 16mA Momo Antenna Not Included