SD12C.TCT
SemtechSemtech
SD12C.TCT Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: SD12C.TCT
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua TVS DIODE 12V 24V SOD323
Ngā Rauemi: SD12C.TCT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o SD12C.TCT
Tau Wae SD12C.TCT Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga TVS DIODE 12V 24V SOD323 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 128860 pcs Pepa Raraunga SD12C.TCT.pdf
Ngaohihi - Whakatau Whakamuri (Kore) 12V (Max) Ngaohihi - Ngati (Max) @ Ipp 24V
Ngaohihi - Breakdown (Min) 13.3V Momo Zener
Pūrere Pūrere Whakarato SOD-323 Raupapa -
Tiaki Raina Power No Power - Peak Pulse 350W
Packaging Original-Reel® Paa / Case SC-76, SOD-323
Ētahi Ingoa SD12C.TCTDKR Tae Mahi -55°C ~ 125°C (TJ)
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 6 Weeks Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
I teie nei - Peak Pulse (10 / 1000μs) 15A (8/20µs) Capacitance @ Frequency 100pF @ 1MHz