NT28L90-QFN
SemtechSemtech
Semtech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: NT28L90-QFN
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua IC TXRX LDD&LA 10GBPS 28QFN
Ngā Rauemi: NT28L90-QFN.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
490 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o NT28L90-QFN
Tau Wae NT28L90-QFN Kaihanga Semtech
He Rahinga Kei te wātea 16334 pcs Pepa Raraunga NT28L90-QFN.pdf
Tuhinga o mua 3.3V Momo Laser Diode Driver
Pūrere Pūrere Whakarato 28-QFN Raupapa -
Packaging Tray Paa / Case -
Tae Mahi - Momo Tae Surface Mount
Whakaahuatanga Taipitopito Laser Driver IC 2.5Gbps 3.3V 28-QFN Raraunga Raraunga 2.5Gbps
I teie nei - Takahanga 90mA Anei - Bias 100mA