EZ1585CM-1.5TRT
SemtechSemtech
Semtech
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EZ1585CM-1.5TRT
Kaihanga / Waitohu: Semtech
Whakaahuatanga hua IC REG LINEAR 1.5V 4.6A TO263
Ngā Rauemi: EZ1585CM-1.5TRT.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EZ1585CM-1.5TRT
Tau Wae EZ1585CM-1.5TRT Kaihanga Semtech
Whakaahuatanga IC REG LINEAR 1.5V 4.6A TO263 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65693 pcs Pepa Raraunga EZ1585CM-1.5TRT.pdf
Rae Tae (Max) 1.3V @ 4.6A Putanga - Whakaputa (Min / Whakatika) 1.5V
Putanga - Whakaputa (Max) - Ngaohihi - Whakauru (Max) 7V
Pūrere Pūrere Whakarato TO-263 Raupapa -
Ngā Āhuatanga Tiaki Over Current, Over Temperature Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case TO-263-4, D²Pak (3 Leads + Tab), TO-263AA PSRR 72dB (120Hz)
Momo putanga Fixed Whirihoranga Whakaputa Positive
Tae Mahi 0°C ~ 125°C Tuhinga o mua 1
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Whakaahuatanga Taipitopito Linear Voltage Regulator IC Positive Fixed 1 Output 1.5V 4.6A TO-263
Nama - Whakaputa 4.6A Ngā Āhuatanga Mana -