PFRX.185.3
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFRX.185.3
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL
Ngā Rauemi: PFRX.185.3.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFRX.185.3
Tau Wae PFRX.185.3 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 1.85A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5085 pcs Pepa Raraunga PFRX.185.3.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 12.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.701" Dia x 0.122" T (17.80mm x 3.10mm) Raupapa PFRX
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 190 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 80 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.902" (22.90mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.85A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 3.7A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.85A