PFRX.135.2
SchurterSchurter
Schurter
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: PFRX.135.2
Kaihanga / Waitohu: Schurter
Whakaahuatanga hua PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL
Ngā Rauemi: PFRX.135.2.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o PFRX.135.2
Tau Wae PFRX.135.2 Kaihanga Schurter
Whakaahuatanga PTC RESET FUSE 60V 1.35A RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5966 pcs Pepa Raraunga PFRX.135.2.pdf
Momotuhi - Max 60V Momo Polymeric
Te wa ki te haere 9.6s Te matotoru (Max) -
Rahi / Rahi 0.571" Dia x 0.122" T (14.50mm x 3.10mm) Raupapa PFRX
Te Pakanga - Te Tuku Mahinga (R1) (Max) 300 mOhms Te Pakanga - Initial (Ri) (Min) 120 mOhms
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial, Disc Tae Mahi -40°C ~ 85°C
Momo Tae Through Hole Te Whakahaere Arataki 0.201" (5.10mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.772" (19.60mm)
Whakaahuatanga Taipitopito Polymeric PTC Resettable Fuse 60V 1.35A Ih Through Hole Radial, Disc I teie nei - Te haere (Te) 2.7A
Anei - Max 40A I teie nei - Whakaaetia (Ih) (Max) 1.35A